Outsorcing účetnictví a online účetnictví pro firmy a podnikatele

outsorsingHledáte komplexní řešení outsorcingu pro vaši firmu?  Využijte našich  služeb a účetního softwaru. Software umožní vkládání prvotních dokladů vašimi pracovníky, které pro tento účel zaškolíme, případně ho pro vás zabezpečí naši kolegové. Na základě pořízených dat zpracujeme daňová přiznání a hlášení, zaúčtujeme složité účetní případy a budeme provádět dohled a kontrolu správnosti zaúčtovaných případů.

Jaké jsou výhody kompletního outsorcingu?

  • Máte vždy aktuální přehled o vašem účetnictví. Na základě trvalého připojení k účetním datům máte kdykoli k dispozici informace z účetnictví nebo manažerské výstupy
  • Uspoříte na mzdových nákladech. Pořizování účetních dat ve vaší firmě neklade vysoké náklady na odbornost zaměstnanců na rozdíl od zaměstnávání odborných účetních pracovníků.
  • Nemusíte se bát o svá data. Používáte pouze tzv. pracovní stanice. V případě jejich poruchy či havárie nejsou firemní a účetní data uložená na serveru ohrožena a je tak zajištěna jejich maximální bezpečnost.
  • Účetní software je pravidelně aktualizován tak, aby odpovídal platné legislativě a umožňoval efektivní práci.
  • Nemusíte vlastnit server. Účetní software je provozován na zabezpečeném a výkonném serveru poskytovatele softwaru. Vám tak odpadá starost o modernizaci a údržbu tohoto IT zařízení.

Kontakt

EKON INTERNATIONAL spol. s  r. o., Vodova 86, 612 00 Brno
IČ: 49436554
JUDr. Ivana Svobodová
Tel.: 541 244 210  |  Fax: 541 216 110
E-mail: ivana.svobodova@uctoekon.cz

Hledání