Outsorcing mezd

outsorsingPomocí účetního softwaru, který implementujeme na míru potřebám vaší firmy, můžete svou mzdovou agendu kompletně outsorcovat. Software umožní vkládání dokladů vašimi pracovníky, které pro tento účel zaškolíme, případně ho pro vás zabezpečí naši kolegové. Všechny doklady jsou pak odesílány přes síť a my je následně zpracujeme.

Jaké jsou výhody kompletního outsorcingu?

  • Máte vždy aktuální přehled o vaší mzdové agendě. Na základě trvalého připojení k účetním datům máte kdykoli k dispozici informaci ohledně mzdové agendy nebo manažerské výstupy.
  • Uspoříte na mzdových nákladech. Pořizování účetních data ve vaší firmě neklade vysoké nároky na odbornost zaměstnanců na rozdíl od zaměstnávání odborných účetních pracovníků.
  • Nemusíte se bát o svá data. Používáte pouze tzv. pracovní stanice. V případě jejich poruchy či havárie nejsou firemní a účetní data uložená na serveru nijak ohrožena a je tak zajištěna jejich maximální bezpečnost.
  • Účetní software je pravidelně aktualizován tak, aby odpovídal platné legislativě a umožňoval efektivní práci
  • Nemusíte vlastnit server. Účetní software je provozován na zabezpečeném a výkonném serveru poskytovatele softwaru. Vám tak odpadá starost o modernizaci a údržbu tohoto IT zařízení.

Jaké účetní systémy využíváme?

Mzdovou a personální agendu vedeme v programu SB KOMPLET od společnosti HM Data soft. Jedná se o osvědčený a klienty velmi pozitivně hodnocený  software pro zpracování mzdového účetnictví. Umožňuje rychlé a jednoduché výstupy pro zaměstnavatele i orgány státní správy a zdravotní pojišťovny.

Kontakt

EKON INTERNATIONAL spol. s  r. o., Vodova 86, 612 00 Brno
IČ: 49436554
JUDr. Ivana Svobodová
Tel.: 541 244 210  |  Fax: 541 216 110
E-mail: ivana.svobodova@uctoekon.cz

Hledání